Toon posts:

7950GT 512mb resolutie probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Oke ik heb een probleem, heb al gezocht hier op GoT en op google. Ik heb met mijn BFG7950GT een raar probleem.. kaart werkt prima in windows en draait gewoon 1440x900 op mijn HP W19b monitor. Breedbeeld dus.

Nu is het probleem dat ik bij bijvoorbeeld need for speed: carbon maar 1024x768 als maximale resolutie kan instellen. Bij battlefield 2 is dat 11xx bij 7xx... niet de 1440x900 wat mijn monitor draait in windows. Nu kan mijn videokaart en systeem beide spellen makkelijk op volle resolutie draaien.

Mijn vraag is of dit een bekend probleem is, en wat ik zoal kan doen om het te verhelpen... ben niet zo`n held met dit soort dingen dus probeer me niet te veel aan te vallen mocht het een simpele oplossing zijn


bij voorbaat dank !!!

  • willyfreak
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 22:17
Met deze informatie kunnen wij niks...

Wat zijn de rest van je specs. van je systeem?
Anders kunnen we je niet helpen.

  • Bertus
  • Registratie: Augustus 2003
  • Niet online
Voor een aantal spellen (bvb Carbon) kan je een fix gebruiken waardoor je bepaalde resoluties kan gebruiken. Kijk hiervoor effe in het grote NFSC topic in spielerij en games, hierin word hij op 1 van de laatste pages genoemd :)

Heeft ook een computer!


  • luke_otto
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 22:54

luke_otto

pang pang luckyluke

Forum en veel oplossing voor breedbeeld gamen:
www.widescreengamingforum.com

Verwijderd

Topicstarter
mijn specs

AMD 64 X2 4000+
2GB Corsair DDR 2 geheugen
Epox MF570 SLI moederbord
BFG 7950GT 512mb

Verwijderd

Hoi,

Ik kan me nog herinneren dat er in de Nvidia console een optie zit waarmee je zelf een modus kunt aanmaken. Weet alleen niet zeker of dit alleen voor XP zelf geld of ook voor een aan te maken game-profiel. 1440x900 is toch geen 16:9 verhouding? Of verkijk ik me hieraan?

Verwijderd

Topicstarter
1440 x 900 is 16 op 10
Pagina: 1