Toon posts:

Accesspoint advies

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik wil een draadloos netwerk gaan aanleggen en dit is de situatie:

adsl-modem van speedtouch (planet).
Er draadloos netwerk zijn in het huis en in de garage (welke op 50 tot 75m afstand staat). Er ligt een utp kabel naar de garage.

Nu denk ik dat het nodig is om een accesspoint in huis te zetten en 1 in de garage (ivm de afstand en minstens 2 muren).

Nu zijn mijn vragen:
- kunnen linksys accesspoints samenwerken met speedtouch modem (bij een dynabyte winkel vertelden ze van niet, maar dat lijkt me sterk)?
- wat gebeurd er als het bereik toch beter is en de accesspoints elkaar dus overlappen? Levert dit problemen op?

  • Romke
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 06-01 19:34

Romke

Dieselhead

Als die ap's beide AP zijn werkt dat prima, niet teveel letten op wat die dynabyte lui zeggen :+
Die willen graag hun eigen belkin/sitecom crap verkopen.

Als je nu die speedtouch goed aan het werk hebt met wired, moet je gewoon zorgen dat er genoeg aansluitingen zijn voor ja AP's, dan werkt het prima.
En Linksys AP's zouden in principe, met de juiste firmwares, met vanalles samen moeten werken.

If you buy a rubbish car, you say: I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interest in driving. And if you have no interest in something, it means you are no good at it, which means you must have your license taken away.


Verwijderd

1 ap zou voldoende moeten wezen.