Toon posts:

EA Link - lege schermen probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
EA heeft een eigen programma waarmee games mee worden gedownload/upgedate vergelijkbaar met Steam. Het programma heet EA Link. Afijn, gedownload en geïnstalleerd maar het programma werkt niet. :?

De schermen blijven schoon leeg, dus zie alleen de rand en voor de rest zijn ze wit. Kan dus niet aanmelden of het hoofdscherm zien. Alleen rechtermuisknop op het icoontje in de system-tray en dan "Help" toont een bruikbaar venster.

Ik heb zo het gevoel dat het met een Internet Explorer fout te maken heeft, want rechtermuisknop op een scherm en dan "Bron weergeven" laat wel een source zien. Waarom wordt er weer dat verrekte IE gebruikt ook 8)7 ..

Anyway: Ik heb XP SP2 - alle hotfixes - en IE niet eruit gesloopt of iets dergelijks.

Alvast bedankt voor enige hulp.

  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 24-07 22:58
Hmmz, dit hoort eigenlijk in CSA thuis denk ik. Tikje daar naartoe dus :)

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:47

Outerspace

Admin General Chat

AFX Ghey Edition by HlpDsK

En dit probleem treedt alleen op met IE? Zou je anders eens een andere browser kunnen uitproberen? Zoals Firefox.

Wauw, een sig!