Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • JBS
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Vanmorgen heb ik mijn Creative Muvo2 MP3 speler nog gebruikt. Nu ging ik net naar huis, zet m'n Muvo aan en kom in de Recovery Mode v1.00. Welke optie ik ook probeer (Clean Up, Format All etc), ik krijg de melding "Media error". Iemand dit ook meegemaakt en een oplossing gevonden? De oplossing hier helpt niet.

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Kun je de speler vanuit Windows toevallig wél formatteren?

  • JBS
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
RoD schreef op woensdag 01 november 2006 @ 19:38:
Kun je de speler vanuit Windows toevallig wél formatteren?
Nee, hij wordt totaal niet meer herkend als ik 'm aansluit....

[ Voor 4% gewijzigd door JBS op 01-11-2006 21:46 ]


  • Tony Vroon
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 13-06-2020

Tony Vroon

Werkt nu ergens anders

jaccoswinkels schreef op woensdag 01 november 2006 @ 17:26:
Welke optie ik ook probeer (Clean Up, Format All etc), ik krijg de melding "Media error".
Dat is MuVo2-taal voor "mijn harde schijf is onherstelbaar beschadigd geraakt". Je kunt proberen om goedkoop aan een defecte MuVo2 te komen en de schijf om te steken. Zonder werkende harde schijf kan de firmware niet ingeladen worden, en zal de speler dus inderdaad geen menu tonen, en niet herkend worden.

"Wie is deesen figuur, hier ten topic aangheduidt als 'hij', wiens mededelinghe soo eenen consternatie weet te ontluycken :? " -- dion_b


  • JBS
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Dat vermoeden had ik al.. Ik heb inmiddels 'n Ipod Nano.

  • JBS
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Hij doet 't weer.. 8)7
Pagina: 1