Toon posts:

BOOT PROBLEM

Pagina: 1
Acties:
  • 39 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
ik had eerder al een reactie geplaats.

Beste mensen,

Mijn WinXP Pro, was brak, bovendien had ik een nieuwe WInXP met SP2 gekocht,, ja ik was eerst illegaal:P Maar vreemd genoeg ging hij niet automatisch booten. ik met mijn domme kop: het zal wel een CD zijn voor alleen updates:|, dom hè:9 Maar zogezegd zo gedaan, ik selecteerde: schone installatie. Probleem natuurlijk, nu heb ik 2 windows. Nu dacht ik na het installeren, ik verwijder WinXp oude versie en zet die schijfruimte in de nieuwe, en nee, zet niet als comment, dacht je wel na:9

Inderdaad ik dacht niet na, ik kon ten eerste niet WINXP verwijderen, hij zat op de active schijf.'t Was me uiteindelijk gelukt. MAAR NU KOMT het. Ik had de active schijf naar de andere gezet, zo er was geen active schijf meer. DUS HIJ GING NIET MEER BOOTEN!:S

Ik plaatste de HD over naar de PC van mijn broertje om vervolgens daar te gaan knutselen. Ik had eindelijk de WINXP (nieuwe) partitie actief gemaakt. Maar nee nu miste ik ntldr bestand. geen een oplossing hielp, na 2 urr googelen en proberen nee gene oplossing.
Nou dacht ik dan maar alles verwijderen en nieuwe partities maken, maar toen was ik al gladvergeten, dat er niet meer geboot werd.

Even alles op een rijtje.
het probleem is dat er niet meer geboot word.
Ik heb een
MOBO:Asus A7N8X-XE
Processor: AMD Athlon XP 1800+
DVD drives: 2 allebij IDE, ook 1 maxtor 80GB HD.
Met de Bios heb ik nooit gekloot.


De BIOS geeft aan, dat hij alle schijven herkend, ook met boot priorty.
Ik heb verschillende BOOT schijven en alleen de diskette wil booten, behalve de WIN98 schijf,maar dat ligt aan de download, doet er ff niet toe. Hij geeft aan ondanks dat ik een schijf er in heb: Reboot or select proper Media Device...blablabla.

Kortom hij doet niets meer.


Kom a.u.b niet met: druk eens F8 voor Boot select,of : druk F5 en daarna F10 in bios.
Help me mensen ik snap er niets van, er zijn meer mensen met dit probleem, maar is er nu een oplossing?

GROET,

Chris

  • DeeD2k2
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01-02 20:29
Beste Chris,

Welkom op GoT. Het is hier echter niet e bedoeling dingen dubbel te posten. Eén keer plaatsen, in het juiste subforum, is genoeg. Daarnaast is het ook belangrijk je vraag duidelijk te stellen. Denk daarbij aan een overzichtelijke formulering, correct Nederlands en gebruik van leestekens en hoofdletters. Om helemaal goed wegwijs te worden op GoT, raad ik je aan Registratievoorwaarden en faq eens door te nemen.

Only Irish coffee provides in a single glass all four essential food groups: alcohol, caffeine, sugar, and fat. - Alex Levine


Dit topic is gesloten.