Ik zit met mijn flaptop (win2k) op een school netwerk en iedereen ziet & kan zelfs mijn printers & geplande taken wijzigen, als ik tenminste filesharing en printer sharing aanzet!!! Thuis heb ik hem namelijk ook in een netwerk draaien en ik vind het niet leuk om dat filesharing elke dag weer aan/uit te meten zetten?! Oplossing iemand? @guard ziet het zelfs niet!!!!
wel rechten aan jezelf toekennnen, en niet aan everyone....
Kijk eens via een andere PC naar je shares, als het goed is zie je die printers ect. dan niet.
Komt gewoon omdat als je op je locale PC naar je shares kijkt je alle admin rechten hebt.
succes
Komt gewoon omdat als je op je locale PC naar je shares kijkt je alle admin rechten hebt.
succes
Verwijderd
shares zie je altijd. Zeker printers. Of je ook rechten erop hebt is wat anders. Zien doe je ze.
CC
CC
Nou.. je kunt er natuurlijk een hidden share van maken.Op woensdag 31 januari 2001 20:53 schreef chuckychesthair het volgende:
shares zie je altijd. Zeker printers. Of je ook rechten erop hebt is wat anders. Zien doe je ze.
CC
Geen nerdgedoe over mijn system specs. ;)
Nog ff uitleggen hoeOp woensdag 31 januari 2001 20:56 schreef Hyp Hyper het volgende:
[..]
Nou.. je kunt er natuurlijk een hidden share van maken.
Heel simpel, door een $ achter de sharenaam te plakken, dus ipv "laser" maak je er "laser$" van. Nu wordt deze share niet meer weergegeven als je browst. Weet je hoe hij heet, dan kun je er nog steeds op, maar hij is wel invisible.
"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock
Verwijderd
Met printers werkt dat ook...Op woensdag 31 januari 2001 23:05 schreef chuckychesthair het volgende:
dat klopt ja, zo heeft hij altijd C$ en zo, maar met printers werkt dat niet.
CC
Onder NT werkt het Dos-commando:
NET CONFIG SERVER /HIDDEN:YES
Je kan het even proberen...
NET CONFIG SERVER /HIDDEN:YES
Je kan het even proberen...
Ik heb hetzelfde probleem, ik heb daar het volgende op gevonden: Op school gebruik je een firewall (zone-alarm), en thuis zet je de firewall uit. Dan kan op school niemand meer op je draagbare computer komen. En thuis kom je dan toch op je pctje. Ik heb echter vaker ruzie met m'n IP-adres, op school hebben we een DHCP-server, en thuis heb ik dat <nog> niet. Nou doe ik tegenwoordig het Netbeui (ofzoiets) protocol gebruiken voor thuis. (thuis toch geen internet). Als iemand toevallig een freeware dhcp-server weet, houd ik me aanbevolen!
Jep
Pagina: 1