Toon posts:

Issues met wireless tv-out connectie op Radeon 9600

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,
Ik heb het volgende probleem. Ik heb via via een wireless tv-out setje van iemand gekregen.

Dit setje is een (ik weet het, brak merk :P) Trust wireless video & dvd viewer.

Dit setje zit aangesloten aan een Radeon 9600 Pro.

Het volgende is het probleem;
Als ik het setje aansluit aan mijn TV, en de andere wireless adapter aan mijn DVD, dan krijg ik direct keurig netjes mijn DVD beeld te zien. Zodra ik mijn PC aansluit, is het enige wat ik zie ruis.
Ik heb in het Catalyst controle pannel de output signal op B/PAL gezet, de resolutie op 800x600 gezet, en de refreshrate aangepast op 60Hz

Ik heb ook geprobeerd om het setje op de PC van mijn vriending aan te sluiten, op een Gforce MX440, hier heb ik exact het zelfde effect. Ook met TVTOOL geprobeerd, maar zodra ik switch to tv do, dan gaat mijn monitor op zwart, maar niets gebeurd er met mijn TV beeld.

Als ik zit te spelen met de verschillende settings, dan zie ik wel elke keer het beeld even flikkeren, dus hij krijgt wel iets van een soort output signaal van de PC.
Ik heb op beide PC's de video drivers opnieuw ge-installeerd, dit mocht helaas ook niet baten.

Mijn computer detecteerd het apparaat als een "generic tv".
Link naar Trust device:
http://drivers.trust.nl/m...p?file=12/12192-nl-um.pdf

Zijn er mensen die advies hebben over wat ik moet doen om het apparaat op mijn PC aan de praat te krijgen?

Thanks,

Verwijderd

Topicstarter
Niemand hier ervaring met dit soort dingen ?