[Mail security for exchange] filter instellen

Pagina: 1
Acties:

  • Multispeed
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-06 22:46

Multispeed

HEY! Dat ben ik!

Topicstarter
Hoi,

Ik begin dit draadje omdat ik nu 2 weken thuis bezig ben met testen van mail security for exchange van symantec. opzich gaat het goed allen wordt er nog veel "goede" mail gemarkeerd als spam en veel echte spam word niet gemarkeerd.

Gezocht met google en op GoT kom ik er niet achter wat nou de goede instellingen en word lists zijn in o.a
  • Configuration -> Spam Prevention Settings
  • Policies
  • Match lists
Wat ik heb gedaan is lijsten met bekende spam woorden van internet gehaald en die in een match list gezet en deze vervolgens in de "Filtering Subpolicy" gezet. Ook heb ik bij de RBL lijsten "sbl-xbl.spamhaus.org " gezet

maar al deze dingen zorgen er niet voor dat de goede dingen niet gemarkeerd worden en verkeerde wel. Kan iemand mij op weg helpen met een eventuele tutorial of tips ?

[ Voor 3% gewijzigd door Multispeed op 25-10-2006 00:27 ]

En toevallig vind ik dus van niet! :-)


  • Multispeed
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-06 22:46

Multispeed

HEY! Dat ben ik!

Topicstarter
Ben ook aan het bellen geweest met symantec. Iemand in engeland heeft het vermoeden dat de filter een aantal mailes blokeerd op HTML inhoud hij gaat dit nakijken en testen met mijn policy.

Wat nog wel blijft is de vraag of er uberhaupt iets te krijgen en te leren is over de ideale instelling van de heurestic detection van Spam in Symantec.
Dus misschien dat iemand mij wat tips kan geven ??

En toevallig vind ik dus van niet! :-)