Toon posts:

[XML editor] Een gratis vervanger voor XML spy??

Pagina: 1
Acties:
  • 145 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Weet er iemand een goede gratis XML editor die schema´s kan valideren, XSLT kan parsen, en alledrie kan debuggen?
De basics van XML dus in een grbruiksvriendelijke editor.
Ik ben gewend aan XML spy, dat heel aardig werkt, maar het kost een hoop geld. Op zich ben ik niet vies van betalen voor software, maar vaak zijn er fantastische open-source initiatieven, die ik graag ondersteun.

Ik heb al zitten neuzen op sourceforge.net, maar daar staat ZO veel XML spul, dat ik door de bomen het bos niet meer zie.
Ik heb iXedit Beta 3 bekeken en ook Xerlin 1.3, maar ik vond daarin niet wat ik zocht.
Er bestaat een XML Spy home edition, maar die ondersteunt geen XPath, en dat is toch wel vrij essentieel (logisch, anders zou er geen betaalde variant kunnen bestaan)

Dus: liefst Open Source, gewone Feeware is ook fijn, maar waarschijnlijk niet geschikt (zoals XMLSpy Home)