Autocad 2004 & hitmanpro

Pagina: 1
Acties:

  • RudyL
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-07 15:25
Autocad 2004 heeft op een computer altijd gewerkt. Ik kon eigen tekeningen maken alsmede tekeningen bekijken / aanpassen die ik per mail ontving.

Na het draaien van hitmanpro, kan ik echter bestanden die ik per mail heb ontvangen niet meer openen. Het opnieuw installeren van autocad helpt niet. Echter het aanmaken van een nieuwe gebruiker en dan daarop het ontvangen bestand openen werkt wel.

Hitmanpro heeft dus een instelling of een programma verwijderd voor de XP gebruiker wat noodzakelijk is om bestanden te openen. Hoe kan ik controleren wat Autocad mist bij de gebruiker waardoor deze gebruiker geen ontvangen autocad bestanden kan openen en een andere gebruiker dit wel kan?

Heeft iemand dit probleem al eens eerder gehad? Het is namelijk niet practisch om voor ontvangen autocad bestanden een aparte gebruiker te moeten openen.

LOETKE


  • maratropa
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Misschien dat er iets aan de "licensing" verpest is ofzo..?

Wat bedoel je met "niet meer openen" gebeurd er gewoon niks of geeft ie een melding.

En heeft hitman pro een log waarin staat wat verwijderd is?

specs


  • RudyL
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-07 15:25
gladiool schreef op maandag 23 oktober 2006 @ 11:53:
Misschien dat er iets aan de "licensing" verpest is ofzo..?

Wat bedoel je met "niet meer openen" gebeurd er gewoon niks of geeft ie een melding.

En heeft hitman pro een log waarin staat wat verwijderd is?
1. Niet dat ik weet, dat zou het toch na nieuwe installatie moeten verholpen zijn

2. Sorry vergeten te melden. Hij geeft een of kan bestand niet lezen, of een geheugen melding dat autocad het niet kan openen

3. Hitmanpro is al verwijderd, verwacht dus geen log te kunnen zien.

LOETKE