Toon posts:

Nvidia Geforce ti4400 probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik heb op mijn toch wel redelijk bejaarde Nvidia geforce 4 ti4400 waar ik 2x een Samsung SyncMaster 940BF aan heb hangen de fan vervangen omdat die op het punt stond van doodgaan. Dus deze heb ik vervangen door een zalman VF700-AICu.

Sind ik de standaard fan heb vervangen door de zalman doet hij raar elke keer als ik een scherm open of sluit, of ook maar iets doe op mijn 2e monitor, gewoonweg een internetpagina open op mijn primaire monitor. enzovoorts enzovoorts.... bijde schermen worden zwart voor een seconde en komen dan weer terug tot het normale beeld..

ik heb al geprobeerd de fan anders te plaatsen, wat niet erg past.
Daarna dacht ik dat het misschien aan mijn drivers zou kunnen liggen.. ( ik weet maar nooit ) dus die heb ik ook opnieuw geinstalleerd, geen succes, dus daarna ook een nieuwe versie geprobeerd, ook geen succes.

Heeft iemand een advies voor mij hoe ik dit probleem kan oplossen??