PC-out aansluiten op dvd recorder?

Pagina: 1
Acties:

  • AndereKoekoek
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 21-02 14:12
Ik heb sinds vandaag een Philips 26 PF 7321.. deze is aangesloten op mijn Samsung HR735 HDD recorder.
Nu probeer ik mijn video-out van de pc door te zetten naar de ext-in scart van de hdd recorder of de dv-in, maar nu is het beeld steeds groen als ik het kanaal van de pc-out erop gooi.

Iemand enig idee waar dit aan kan liggen? Is het uberhaupt wel mogelijk om mijn pc op mijn hdd recorder aan te sluiten?

alvast bedankt ! :)

*edit* reden is dat ik mijn hdd recorder op de enige audio in heb zitten van mijn geluidsinstallatie zodat het geluid van de xvidjes ook mooi over de stereo kunnen. Ik heb ook balken boven en onder het beeld als ik hem rechtstreeks aansluit.

[ Voor 22% gewijzigd door AndereKoekoek op 16-10-2006 19:40 ]


  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

staat hij niet op secam ip pal ? (je vga kaart uit)

Iperf


  • AndereKoekoek
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 21-02 14:12
denk het niet... op mijn crt tv gaf hij wel gewoon beeld en als ik rechtstreeks naar de tv ga ook, maar dan is het geluid 1 sec. vertraagd op het beeld ivm de omleiding van geluid via de hdd recorder