Toon posts:

dvd/diskette niet herkent

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo,

ik heb een probleem mijn bios ziet me dvd brander wel en me floppy disk ook wel maar windows helaas niet .ik weet niet hoe ik dit kan oplossen aangezien ze ook niet in de lijst staan van onbekende of niet geinstalleerde hardware iemand een oplossing ??

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Kijk eens bij je diskmanagement of er wel een drive staat, die misschien geen driveletter toegewezen heeft gekregen.
Voor wat betreft je floppydrive kan het zijn dat hij verkeerd om aangesloten zit, je bios ziet het ding namelijk niet, je stelt alleen in wat je eraan hangt. Dus controlleer de aansluiting daarvan.
Voor wat betreft je DVD zou ik eens kijken of die wel goed gejumperd is (als dat van toepassing is) en of je je IDE controllers wel goed hebt geinstalleerd.