"De" zoektechnologie van Blinkx

Pagina: 1
Acties:
  • 39 views sinds 30-01-2008

  • JHS
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 04-01 15:49

JHS

Splitting the thaum.

Topicstarter
In Blinkx tekent videozoekdeal met Microsoft wordt er in de eerste zin gerefereerd naar "de zoektechnologie" zonder verder te specificeren wat deze technologie is. Ook verderop in het artikel ("zijn zoekmogelijkheden") wordt volgens mij uitgegaan van of een groter dan realistische achtergrondkennis, of van een eerste zin die er niet is :) .

DM!


  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Ik ga het even bekijken en verduidelijken :)

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


  • JHS
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 04-01 15:49

JHS

Splitting the thaum.

Topicstarter
d:)b !

DM!


  • RaZ
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

RaZ

Funky Cold Medina

Is een bedrijf niet een vrouwelijk vorm?
Het bedrijf stelde haar zoekmogelijkheden voor in 2004 en voorziet nu al in de zoekfuncties...
Duidelijk, dank ;)

[ Voor 32% gewijzigd door RaZ op 10-10-2006 23:19 ]

Ey!! Macarena \o/


  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Kort en bondig: nee
'U zit meestal goed met het verwijswoord zijn: Randstad en zijn personeelsbeleid, Microsoft en zijn aandelenkoers, Shell verlaagt zijn prijzen. Verwijs alleen met haar als de naam een vrouwelijk kernwoord heeft. Het is de Vereniging Eigen Huis en haar leden, omdat vereniging volgens het woordenboek een vrouwelijk woord is.

Naar afgekorte (eigen)namen wordt op dezelfde manier verwezen. Ook hier is zijn meestal goed: KPN onthult zijn winstcijfers, KBB stoot zijn supermarkten af.

Verwijs alleen met haar als het geslacht van het hoofdwoord uit de afkorting vrouwelijk is. Het is KLM dumpt haar fusiepartner, want het hoofdwoord uit de afkorting KLM is het vrouwelijke luchtvaartmaatschappij.

Bij sommige afgekorte namen (ITT, GTI Vitel, H&M) is overigens niet te achterhalen waar de afkorting voor staat, of is het niet duidelijk wat het hoofdwoord moet zijn. Verwijs in zo'n geval met zijn.'

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Dit topic is gesloten.