Toon posts:

Printer print alleen maar troep uit

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een pc met windows XP er op en een OKI 320 Microline Elite matrixprinter eraan hangen.
Nu is het zo dat deze configuratie altijd gewerkt heeft tot.... Stroomstoring! Sindsdien is de netwerkkaart overleden en het enige wat ik nu nog uit de printer krijg zijn alleen maar ASCII tekens. Verder is er van de tekst helemaal niets meer te lezen.
Ik heb de printer (met dezelfde paralelle kabel) aan een laptop gehangen en als ik dan een document afdruk, dan gaat het wel goed. Ik heb dus het vermoeden dat door de stroomstoring ook het moederbord van de pc een tik gehad heeft. Is het mogelijk om met een programma de werking van de paralelle poort te testen?

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Je kunt dmv debug of debugprogs wel eea testen. Kijk bijv hier eens: http://www.beyondlogic.org/pardebug/pdebug.htm

je kunt het ook doen dmv debug vanuit de dosprompt (maar dan moet je daarvoor even de codes opzoeken, ik weet ze zo niet meer uit m'n kop :P)