Ik kan niet in het Verkiezingsforum? :?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • oversightt
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 05-06-2007
LuNaTiC schreef op donderdag 31 augustus 2006 @ 13:20:
Het is weer verkiezingstijd. Het wordt weer tijd voor verkiezingsprogramma's, campagnes, TV-debatten en natuurlijk de online discussies. Deze online discussies zouden normaalgesproken in NSTM plaatsvinden, maar net als vorige verkiezingen willen we de GoT-user een plek bieden om specifiek de aankomende verkiezingen te bespreken en te bediscussiëren.

Dit keer hebben we een situatie die niet al te veel voorkomt. Het is namelijk niet alleen verkiezingstijd in Nederland, maar ook in België. In België zijn namelijk op 8 oktober de gemeenteraadsverkiezingen. We hebben gemerkt dat de Belgen steeds meer vertegenwoordigd zijn op GoT en daarom wordt dit Thema Forum een unie. Zowel de Nederlandse als de Belgische verkiezingen mogen hier worden besproken.

Het nieuwe Themaforum is hier te vinden: Themaforum: Verkiezingen

Het forum zal primair door Dido en MorPhie worden gemod, maar ook de gehele GC-crew, globals, en de evil zeef kunnen waar het nodig is bijspringen. :)
waarom heb ik geen toegang ik krijg de normaal geen toegang error

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuNaTiC
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

LuNaTiC

Olijke schavuit

Het is alleen toegankelijk voor mensen die SG & NSTM- toegang hebben. Dat had er bij moeten staan voor de duidelijkheid, excuses daarvoor.

My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Heb je al wèl toegang tot Stuffis Generalis en Nieuws, Sport, TV & Muziek ? Aangezien dit Themaforum: Verkiezingen tot de General Chat-hoofdgroep behoort, vermoed ik dat je nog niet voldoende techposts gemaakt hebt om daar mee te kunnen lezen :)


* Yoeri mept Lunatic... doe eens niet voorkruipen :(

[ Voor 17% gewijzigd door Yoeri op 05-10-2006 21:34 ]

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
HK / SG / NSTM... wat is dat allemaal?
Als je deze afkortingen niet kent, dan is de kans aanwezig dat je nog geen toegang tot deze subfora hebt. Het kan kloppen dat je deze fora niet ziet, of dat linkjes een 'not_allowed' opleveren. SG, NSTM, TF en de HK zijn nu eenmaal niet de core-business van GoT. GoT is als hoofddoel computergerelateerd en dat willen we eigenlijk graag zo houden. Omdat er in het verleden nogal wat mensen op GoT kwamen om alleen maar te chatten in plaats van te helpen, zijn deze fora voor een net geregistreerde gebruiker verborgen. Als je toegang wilt krijgen tot deze fora, hoef je alleen maar in de technische fora te laten zien dat je geïnteresseerd bent in computers en randapparatuur. Stuffis Generalis en Nieuws, Sport, TV & Muziek krijg je namelijk vanzelf te zien als je 30 dagen of langer geregistreerd staat en 50 of meer posts op het forum geplaatst hebt.
Uit de FAQ. Denk dat het Verkiezingen forum hier ook onder valt.
Edit: Ja dus :P spuit 11.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roamor
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Yoeri schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 21:29:
Heb je al wèl toegang tot Stuffis Generalis en [forum=0]forum 0[/forum] ? Aangezien dit Themaforum: Verkiezingen tot de General Chat-hoofdgroep behoort, vermoed ik dat je nog niet voldoende techposts gemaakt hebt om daar mee te kunnen lezen :)


* Yoeri mept Lunatic... doe eens niet voorkruipen :(
Forum 0? Enlighten me? :>

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr. Bondt
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 27-08 14:50
Er is iets fout gegaan. Probeer het later nog eens, of ga terug.

Het forum kan niet bestaan: 0
(interne identificatie: forum::forum::input_missing)
:?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Het geheime warez- en porno-uitwisselforum. Strenge toegangseisen, je komt er bvb alleen in als je voorgedragen wordt door minstens één user èn één crewlid. En nu heb ik eigenlijk al te veel verklapt... dit gaat me een maandban uit dat forum kosten :(
RoD schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 21:38:
Het warez en pornoforum was toch opgeheven? :+
Dat willen ze je doen geloven ja... O-)

[ Voor 33% gewijzigd door Yoeri op 05-10-2006 21:39 ]

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
SWINX in "Wat is dit voor url?"

Hierdoor dus? Verder heb ik er ook geen verstand van :P

Het warez en pornoforum was toch opgeheven? :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JHS
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 16-09 16:02

JHS

Splitting the thaum.

Ehm, mensen, het is hier de HK niet :P :) .

DM!

Pagina: 1