Toon posts:

Asus P5W DH Deluxe geheugen voltages veranderen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Systeem: E6600, Asus p5w dh deluxe, GEIL 2 GB 4-4-4-12, Sapphire X1900XT, Thermaltake Armor met luchtkoeling, bios versie: 1305

Sorry als dit topic al een keer eerder aan bod is geweest, maar ik heb het nog niet kunnen vinden.

Mijn vraag betreft: als ik de waarden van vcore en vdimm etc. laat staan op auto, maar wel voor manual overclocking ga ik mijn bios, worden de voltages dan ook automatisch aangepast? Of moet ik dat dan ook manueel doen? Dit, omdat ik het liefst mijn voltages zo laag mogelijk houd natuurlijk.

Toen ik mijn voltages van mijn vcore en vdimm veranderde in resp. 1.45v en 2.1v, bij een FSB van 360 en een DRAM van 720 (1:1 FSB:DRAM) kon ik niet meer booten.

Heeft iemand enige ervaring met welke voltages je manueel moet aanpassen? Hebben jullie vergelijkingsmateriaal?

Alvast bedankt voor de reactie! :)

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Dit is geen CPU/mobo/geheugen probleem, maar gewoon een ordinaire overklokprobleem B) Ik ga in ieder geval vanuit dat alles @default perfect werkt.

Topicmove Processors, Mobo's & Geheugen » Tweaking & Cooling Algemeen + titelverduidelijking dus ;)

[ Voor 12% gewijzigd door BalusC op 05-10-2006 19:28 ]