Toon posts:

Overclock vraag

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
OI


Ik heb een oude 845 pentium 4 met 1.7 ghz. In de bios heb ik doodleuk de rate van de processor op 120 gezet (120x17 ipv 100x17= 2ghz woehoe). Systeem is stabiel, CPU burn tests gedaan en raakt niet oververhit. Vreemd genoeg doet mijn on-board audio het niet meer. Ik krijg errors als ik MP3tjes wil afspelen en hoor alleen systeempiepjes. Hoe fix ik dit?

  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Stop AI Slop

Waarschijnlijk loopt je PCI clock nu te hoog, deze moet rond 33 MHz lopen.

Kijk even naar iets van PCI Divider in je bios.

Verwijderd

Topicstarter
Waar kan ik die setting vinden?

  • Crijnn
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-10-2025
Kijk even naar iets van PCI Divider in je bios.

  • Gamo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23-06-2025

Gamo

Research Before You Buy

en kijk of je AC97/Onboard Audio niet per ongeluk hebt uitgezet in het BIOS :D En vinden doe je door te zoeken in je BIOS

[ Voor 4% gewijzigd door Gamo op 02-10-2006 17:32 ]


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Dit soort vragen horen principeel in Tweaking & Cooling Algemeen, aangezien er in beginsel helemaal niks mis is met jouw CPU, moederbord of geheugen, maar dat er iets mis gaat tijdens het basic-overklokken (Tweaken). Echter dit topic gaat op slot, aangezien je ruimschoots voldoende hebt aan de FAQ van TCA. Doe er je voordeel mee :) Mocht je er alsnog een topic willen starten omdat je vastloopt, neem wel minimaal de Algemene gedragsregels (Netiquette) door, aangezien een topicstart als deze echt niet mee door kan.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.