[Vista] NC6000 Intel wifi

Pagina: 1
Acties:

  • pkemeling
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 10-07-2022
Op mijn trusty 'ol HP NC6000 heb ik pas de RC1 van Vista geinstalleerd. Alles werkt goed, op de wifi na. Ik kan me herinneren dat in beta 1 of 2 de (standaard mee geleverde) drivers wel werkten, maar nu opeens dus niet meer. Het gaat (waarschijnlijk) om de WL500.
Heeft iemand enig idee waar ik die drivers vandaan kan halen? Ik heb de meegeleverde 2200 BG drivers al geprobeerd, met een stapel errors als gevolg -> no go dus. Het zou toch wel fijn zijn om weer draadloos te kunnen internetten, want een kabel van 20 meter door m'n huis is toch iets wat ik liever niet heb.

Lord Vaiter


  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37
had ik ook op mijn laptop, beta2 had wel drivers, rc1 niet.. oplossing, op dat vraagteken gaan staan in device manager en dan 'search online' doen.. voila installed vista toch je drivers :P

of je neemt de generieke intel drivers die werken ook (getest!) te downloaden op de intel site

[ Voor 5% gewijzigd door Zwelgje op 30-09-2006 22:46 ]

A wise man's life is based around fuck you