Ik heb net een Nano (1st gen) gekocht. Hier zit geen lader bij. Ik heb ook een iPod 4g. Is het mogelijk om het usb uiteinde van het Nano-kabeltje in die charger te steken? Of gaan er dan dingen kapot?
Bijn de nano hoort geen lader, deze laad je op via het meegeleverde USB snoer.
jahoor, da's apple, als t stekkertje past, is t goed!
gang is alles
Klopt, je kan de iPod Nano, Video, Photo, Mini, 4th gen (clickwheel) en zelfs de 3th gen (4 touchknoppen onder het scherm) allemaal op dezelfde kabels/adapters doen. Het is allemaal de zogehete Dock-connector. Dit is die brede die onderin je iPod gaat!
Gasloos! 3100Wp Z, 2150Wp W, Panasonic 5J monoblock, Panasonic 150L WPB
Dat de connectoren gelijk zijn was me nog net niet ontgaan :-) Was meer bang dat er andere pin-outs of voltages per model waren, maar blijkbaar niet?
Je kan er ook gewoon 6 volt, of 10 volt opzetten. Zelfs 12 volt is geen probleemSammy schreef op dinsdag 26 september 2006 @ 19:09:
Dat de connectoren gelijk zijn was me nog net niet ontgaan :-) Was meer bang dat er andere pin-outs of voltages per model waren, maar blijkbaar niet?
Exploring the world by bicycle! cyclingsilk.wordpress.com
Pagina: 1