Toon posts:

Schokkend beeld PVR250

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb weer een probleem met de PVR250

(eerste probleem PVR 250 installatie probleem)

Nu heb ik de kaart in een andere PC gezet en werkt deze wel. Maar heb ik weer een nieuw probleem wat ik ook eerst op het oude systeem had toen deze wel nog werkte.

Probleem:

Ik heb een camera aan de kaart gehangen om te capturen (via svhs) nu gaat dit goed, redelijk goed maar af en toe is het signaal even slecht (alsof je een slecht contact hebt) moeilijk te omschrijven maar dit beweegd dan zoals het niet moet.

Als ik de camera gewoon neer zet zonder tape en het beeld van de camera op mijn computerscherm laat komen is er niets aan de hand.

Laat ik de opgenomen tape afspelen op de tv via svhs (zelfde stekker) dan is het beeld wel perfect.

Ik heb geen idee meer waar het aan kan liggen (verschillende keren geprobeerd op verschillende kwaliteit met verschillende programma's.)

weten jullie het misschien ?

het is misschien wat onduidelijk geschreven maar weet even niet hoe ik het nog duidelijker moet aangeven.