Beeld extenden op LCD

Pagina: 1
Acties:

  • Yellowneck
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Yellowneck

Dure hobby....:\

Topicstarter
Heb met google lopen zoeken en in de FAQ ff gekeken, maar geen antwoord op hetvolgende kunnen vinden:

Is het mogelijk om het beeld te extenden op een LCD monitor?

Ter verduidelijking; zoals bij TV-out soms het geval is. Mijn TV heeft dan resolutie van 1024x768, maar als ik dan bijvoorbeeld Clone op 1680x1050 pixels ga draaien via de TV-out, kan ik het bureaublad op de TV 'verschuiven' . Wanneer je dus naar de zijkanten gaat van de TV met je cursor, dan beweegt het beeld mee, en krijg je de overige delen te zien die niet gedekt kunnen worden door de gebrekkige resolutie van de TV.

Kan ditzelfde principe ook op een LCD monitor met een native resolutie van 1680x1050 toegepast worden? Hoe doe je dit? Simpelweg door een grotere resolutie aan te maken? Dat durf ik namelijk niet echt, ben bang dat ik mijn scherm mol.

Het gaat om een Dell 2007WFP en een Nvidia Geforce FX5900XT

Fotogear: Canon EOS RP | RF 24-105mm F4.0L | 50mm F1.8 | 17-40mm F4.0L | 70-200mm F4.0L | 100mm F2.8L Macro | 430EX II


Verwijderd

Ik heb een keer een CRT als 2e scherm aan mijn comp gehangen, en daar werkte het wel.
(Ik wilde weten of hij 1600*1200 aankon.)

  • Ultraman
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 30-07 21:23

Ultraman

Moderator Harde Waren

Boefje

Je zult je scherm heus niet mollen door dat te proberen hoor. Onhaalbare modi worden tegenwoordig gewoon opgevangen door elektronica en bij TFTs valt er ook weinig te mollen op deze manier.
Alleen de echt oudere CRTs kun je eventueel zo een verkeerde tik geven door ze verkeerde refreshrates en dergelijke te voeren.
Probeer dus gerust :)

2 verschillende resoluties aanmaken is gewoon te doen met de meeste kaarten. Bij nVidia is dat redelijk makkelijk te regelen door gewoon even te klooien met je Display Setup in het settings van je drivers. Het wees zich hier iig vrij vanzelf :)

[ Voor 26% gewijzigd door Ultraman op 08-09-2006 23:37 ]

Als je stil blijft staan, komt de hoek wel naar jou toe.