[6600GT] stuk?!

Pagina: 1
Acties:

  • Crijnn
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 19-07 22:43
Hallo,

Ik bezit het volgende:

asus a8v
xp home sp2
amd64 3000+
1024 kingston ram
club3d gf 6600gt 128mb agp

ook:

asus p4v800-x
xp pro sp2
p4 2.4ghz
512 ram
club3d ati 9600pro 128mb agp

Het probleem:
Ik was lekker aan het gamen toen mijn pc crashte. Na ongeveer 20 seconden herstartte de pc uit zichzelf. Eenmaal weer in Windows kreeg ik de melding dat Windows zich van een ernstige fout had herstelt, veroorzaakt door de nVidia drivers. Ik bekeek het log en daarin stond een verwijzing na de juiste drivers. (forceware 71.29).

Oude drivers verwijderd en met drivercleaner de rest verwijderd. Nieuwe drivers geinstalleerd
en toen geherstart. Ik was weer in Windows en alles leek goed. Maar schijn bedriegt.
Eenmaal in Windows kon ik niks doen of de pc herstartte. Als ik niks doe is alles prima.

Ik zat nog steeds met het reboot probleem. Toen heb ik nieuwe windows erop gezet. Nieuwe nVidia drivers (bijgeleverde). Het probleem was er nog steeds |:( Ik kreeg wederom de Windows foutmelding.

Dit was trouwens op de amd pc met de 6600gt.

Ik had nog een pc (de p4) staan en besloot de kaart daarin te proberen, je weet maar nooit.
Eerst de Ati drivers verwijderd en met drivercleaner de rest gewist. Computer uitgeschakeld en de 6600GT erin gedrukt. Pc aan en.... niks! Krijg geen beeld, helemaal niks. Doe ik de 9600pro erin doet de pc het prima 8)7 (Dit is een HD zonder drivers voor videokaart)

Druk ik de Ati kaart in de amd pc, alles werkt. Doe ik de 6600GT, eenmaal in Windows aangekomen alles prima, wil ik een handeling doen (Windows explorer/MSN Messenger/Firefox etc) reboot de PC direct.

Ik snap er niks meer van. Ik heb veel verschillende Forceware drivers geprobeerd, zonder succes.
Ik heb het gevoel dat de 6600Gt kaduuk is, maar ik hoop het niet :P
Sowieso vrij apart dat ie het ineens niet meer doet. 't Zou ook een driver probleem kunnen zijn maar ik zou niet weten wat het dan zou kunnen zijn.

Iemand een idee?

  • Da_maniaC
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 19-07 06:20

Da_maniaC

a.k.a. The Sequenz Pounder

Je zou op de AMD pc nog een BIOS reset kunnen proberen en daarna de 6600GT erin doen en dan de pc opstarten.

En je voeding... wat voor type heb je?

Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!


  • Crijnn
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 19-07 22:43
Bios reset al geprobeerd. Geen succes.
Voeding in de amd is aan Zalman 400W, echte topper!
Voeding in de p4 is een E-tec 350W, geen a-merk maar presteerd prima.