Is een haperende rechtermuisknop genoeg voor rma aanvraag?

Pagina: 1
Acties:

  • Ernie
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 10-02 15:33
Ik heb een logitech G5 en sinds een aantal dagen heeft hij opeens kuren.
De rechtermuisknop heeft er voor mijn gevoel geen zin meer in. Als ik hem indruk hoor je het schakelaartje binnenin netjes klikken maar doet hij verder niks. Als je dan iets harder drukt doet hij het gewoon. Als je echter aan het gamen bent en je moet hard op de muis drukken is dat heel irritant. zeker als je vaak rechtermuisgebruikt in een spel. Het komt er dus op neer dat het heel vervelend is om de rechtermuis te gebruiken momenteel.
Is dit een probleem wat groot genoeg is om van de garantie gebruik te gaan maken of is de kans groot dat het geweigerd wordt omdat hij het opzich nog prima doet?

Ik heb hem bij megawebshop.com gekocht dus dat zou betekenen dat ik hem op zou moeten sturen en dus minimaal een week zonder muis zit.
Ik heb de doos en alle bijgeleverde meuk nog netjes bewaard.

Ik heb al ff gegoogled en gegot maar ik kan er eigenlijk niks over vinden. Ook niet met een ander soort muis.

[ Voor 3% gewijzigd door Ernie op 29-08-2006 19:28 ]


  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11:18
Logitech zelf is iig heel coulant wat RMA betreft. Als je het via hen regelt heb je doorgaans binnen een week een nieuwe binnen, waarna je de USB connector van je oude muis moet opsturen naar het (hoofd?)kantoor in Zwitserland :) Neem dus eens contact op met de winkel waar je hem gekocht hebt om te vragen naar de mogelijkheden. Mocht daar niets uitkomen wat je schikt kan je altijd eens informeren bij Logitech zelf. Er is wel een kans dat zij je terug verwijzen naar de winkel.

  • Admiral Freebee
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Natuurlijk is dit een probleem dat onder garantie valt. De support van Logitech is voor deze soort zaken ook altijd heel goed dus dat lijkt mij geen probleem.

  • Ernie
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 10-02 15:33
Bedankt. Nu ik er nog eens over nadenk is het eigenlijk ook wel logisch.

Hier kan een slotje op.