Persoonlijk vind ik het jammer dat het opperen van een 'what if' idee al zoveel stof doet opwaaien.
Het voeren van een discussie over het feit of het uberhaupt wel leuk zou zijn, de voor -en nadelen, de mogelijk en onmogelijk heden en hoe het er evt. uit zou zien als alle partijen er mee eens zouden zijn moet volgens mij toch mogelijk zijn.
Het trekken van de conclusie dat het alleen maar geplaatst is om een reactie uit te lokken van de DPC'er/D.netter die hier dan rond loopt is mij dan ook veel te kort door de bocht.
Iisschots is ondertussen toch geen onbekende en heeft wat mij betreft in woord en daad ook wel laten zien dat hij het goed voor heeft met DPC en betrokkenen er om heen. Ik denk dat de ICQ dan ook uit enthousiastme gestuurt is ipv een doelbewust plan om de D.net vertegenwoordiger te stangen en te zorgen dat DPC uit de stats wordt gehaalt.
Als een discussie op GoT alleen al, over een "mogelijk" flushscenario de goedkeuring van D.net moet dragen en de enige bij D.net die een warm hart heeft (de rest dus absoluut niet) voor DPC in het harnas jaagt dan moet D.net net al bij de tour de France DPC maar bij voorbaat schorsen.
* Pim. krijgt dan een David McOwen gevoel en snapt waarom niemand meer D.net projecten draait.
Ter verduidelijking:
• Ik ken de flushgeschidenis van D.net/DPC zeer goed
• Ik hou niet van dreigementen als "ik haal hoogstpersoonlijk DPC uit de stats", niet dreigen gewoon doen.
• Ik dacht dat de laatste flushperikelen al een tijdje geleden zijn en dat DPC zich een hele tijd aan zelf opgelegde regels heeft gehouden. Als dát geen credit geeft.... wat wel.
• Ik dacht dat de communicatie tussen de D.net vertegenwoordiger en DPC crew goed genoeg was om dit soort uitbarstingen te voorkomen.
* Pim. is ook geen DPC crew maar hoopt dat de discussie gewoon gezien kan worden voor wat het is: een gedachten wisseling over what if. Dat D.net het niet waardeerd is nu duidelijk genoeg, dan mischien op een ander project, een andere termijn of een andere gelegenheid om te flushen.
wel even toestemming van D.net halen om daar over te discussieren
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME