Parallel maakt het programmeren misschien wat makkelijker (of liever serieel, dan is bij wijze van spreken een willekeurig boek sinds 1980 openslaan voldoende), maar hoe dan ook is de moeilijkheid het schrijven van de connectie zelf.
Als jij het kan door een losse executable te maken (met Visual Studio, ik neem aan dat de gratis Express versie prima werkt), kan je het ook doen volgens de link onder de URL die ik gaf (
http://msdn.microsoft.com...roducingOutlookAdd-in.asp) aangezien het Office deel dan voor jou niet het ingewikkelde werk is. Afhankelijk van de tools en bibliotheken dan die er voor de K8055 kunnen zijn.
Maar het gaat dus (denk ik, zonder het apparaat te kennen) om het programmeren en dat zal je zelf moeten doen. VBA gebruiken om agenda punten uit te lezen is dan triviaal (
How to automate Outlook by using Visual Basic etc, maar heel MSDN staat er vol mee).
Of is er ook een commandline tooltje waarmee je het al kunt doen aansturen? Dan is het eenvoudigweg vanuit VBA de Shell() functie gebruiken. Minder mooi, wel veel makkelijker als je er geen ervaring mee hebt
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)