Schakel kastje?

Pagina: 1
Acties:
  • 147 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Evano
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 13:33
Even een vraagje:
mijn vader en moeder doen samen met hun computer, maar m'n vader gebruikt altijd z'n speakersetje (gewoon simpel 2.1 :) ), en m'n moeder gebruikt een headset voor het skype gebeuren enzo. Dus als ze achter de pc gaan moeten ze altijd de stekkertjes (gewone audio jackets) verwisselen.

Bestaat hier een soort schakelkastje voor? Dus dat je gewoon de groene en rode jacket van dat kastje in de pc plugt en dan zitten er in het kastje zelf voor zowel de speakerset als de headset aansluitingen. Dat je gewoon met dat kastje op het bureau kan switchen ipv achter de pc moeten 'stuntelen'..

Voor de genen die me niet snappen, ik heb het ff getekend:
Afbeeldingslocatie: http://img242.imageshack.us/img242/34/schakelkastjexm3.th.png

  • Ramzzz
  • Registratie: Juli 2003
  • Niet online

Ramzzz

Ziet alles :|

Zelf solderen? :?

Ik ben er zelf tot nog toe ook te lui voor, maar heb hetzelfde 'probleem' met 3 PC's en 2 sets speakers ;)

[ Voor 76% gewijzigd door Ramzzz op 28-08-2006 14:52 ]

"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan


  • Tp21
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 26-11-2025
ja daar zijn kastjes voor, je zou eens bij conrad kunnen kijken (op www.conrad.nl).
daar hebben ze van die kastjes.
edit: deze bijv. http://www1.nl2.conrad.co...x_results=10&cachedetail=
of deze: http://www1.nl2.conrad.co...x_results=10&cachedetail=

[ Voor 73% gewijzigd door Tp21 op 28-08-2006 14:55 ]


  • mcdronkz
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 16-04-2025
Als je dit vraagt bij de lokale audio/electronicazaak heeft 'ie wel zo'n kastje voor je :).

Belkin heeft hier trouwens een oplossing voor.

[ Voor 21% gewijzigd door mcdronkz op 28-08-2006 14:54 ]


  • _fool
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 13-02 19:46

_fool

Helemaal zo gek nog niet

Ik heb gebruik thuis een 2.1 setje voor muziek, films, singleplayer games, en een headset voor multiplayer+teamspeak.

Het audio-OUT signaal uit mn pc splits ik gelijk als het de pc uitkomt, met een heel goedkoop Y-stekkertje. Zowel de headset als de boxen ontvangen dus signaal. Het stekkertje van de microfoon zit gewoon direct in de audio-IN poort.

Als ik de headset gebruik, doe ik de boxen uit (zit bij jullie vast wel een knopje op?). Als ik de boxen gebruik leg ik de headset weg. Daar komt dan stiekem nog steeds geluid uit maar dat hoor je niet want de boxen staan aan :)

plaatje van y-stekkertje

specs


  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Diverse fabrikanten hebben zo'n kastje. Heb ik ook, zo kan ik kiezen tussen versterker en headset.
Die van mij is van Trust, het is dat ik hem gekregen heb, had em niet gekocht, kabeltjes zijn te dun, snel kabelbreuk.

  • R.E.
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09:27
Ik heb zelf zo'n kastje gesoldeerd, werkt uitstekend. Zwenkschakelaartje erop en 3 female 3,5mm connectoren ingebouwd. Ding is echt super klein en ontzettend makkelijk. Geluid is ook prima (ben niet van ik hoor hier een frequentietje tussendoor op 3dB, dat moet eruit....). Heb er zelf ook nog een kabeltje male-male bijgemaakt....

Vette shit!


  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Deze heb ik: http://www.trust.nl/products/product.aspx?artnr=12304
Afbeeldingslocatie: http://www.trust.com/_images/products/300/12304.jpg Alleen heb ik andere kleuren.

  • Boudewijn
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

Boudewijn

omdat het kan

het lijkt mij dat zelf solderen altijd beter is dan die trust-brol.
wat is dat afschuwelijk spul :P

  • Jrz
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 18-02 07:22

Jrz

––––––––––––

emm gewoon de out op een y-splitter zetten, en alles aangesloren laten?
je hebt maar 1 in nodig

Ennnnnnnnnn laat losssssssss.... https://github.com/jrz/container-shell (instant container met chroot op current directory)


  • Boudewijn
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

Boudewijn

omdat het kan

jep... alleen je hebt dan minder vermogen.
met een hoog-ohmige hoofdtel zou dat (afaik!) problemen op kunnen leveren ;)

  • Jrz
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 18-02 07:22

Jrz

––––––––––––

Boudewijn schreef op dinsdag 29 augustus 2006 @ 03:25:
jep... alleen je hebt dan minder vermogen.
met een hoog-ohmige hoofdtel zou dat (afaik!) problemen op kunnen leveren ;)
Het is voor een simpel setje + een koptel ding :/

Ennnnnnnnnn laat losssssssss.... https://github.com/jrz/container-shell (instant container met chroot op current directory)

Pagina: 1