[XP] Hernoemen all users folder*

Pagina: 1
Acties:
  • 420 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • maxthon
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 02-10-2011
Is het mogelijk deze windows map te hernoemen

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList]
"AllUsersProfile"="All Users.WINDOWS"

Naar

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList]
"AllUsersProfile"="All Users"

Zo ja moet ik dan eerst deze map All Users.WINDOWS kopieren naar All Users key aanpassen en herstarten of kan dit niet en geeft dit problemen

Verwijderd

Dat kan ja, heb het zelf vroeger nog gedaan. Kan ook met "Default User" enz. Zelfs met de usermap van Administrator (al heb je dan wel eerst een andere dummy admin account nodig om dat te doen).

Mogelijk moet je wel meer dan die enkele key veranderen (search entire registry -> "all users"...), afhankelijk van hoeveel apps je al geïnstalleerd hebt.

Wel eerst "all users.windows" naar "all users" kopiëren idd.

Verwijderd

Dat KB artikel gaat niet helpen met dit probleem ('t is trouwens gewoon wat de TS beschrijft in zijn post). "All Users.WINDOWS" klinkt alsof de TS een installatie heeft gedaan naast een oude Windows, dan krijg je dit soort directory's.
Je moet ook op zoek naar andere keys in de registry (b.v. van niet-Microsoft apps). Ev. zelfs sommige snelkoppelingen moeten veranderd worden enz. En "All Users" is sowieso net iets anders dan een gewone user profile (best rebooten als je de registry voor "All Users" veranderd hebt).

  • maxthon
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 02-10-2011
we gaan het morgen eens proberen, bedankt voor de reacties

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Vertel nog even welke Windows versie het hier over gaat - dat soort dingen zien we graag terug in je topic titel cfr. de Windows Clients Policy ;)

  • maxthon
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 02-10-2011
elevator schreef op maandag 28 augustus 2006 @ 01:04:
Vertel nog even welke Windows versie het hier over gaat - dat soort dingen zien we graag terug in je topic titel cfr. de Windows Clients Policy ;)
Het gaat over windows xp pro, herinstallatie na het volledig mislopen van de installatie IE7 RC1, d.w.z. ontbreken van normaliz.dll error. Het bestand is via taskmanager met geheugenkaart teruggezet maar daarna was het helemaal gebeurt met het systeem. De dll was niet de juiste.

Het hernoemen is niet doorgezet er waren te veel keys die aangepast moesten worden, de kans op een type fout te groot.

Gelukkig gebruik ik Maxton en is de nieuwe Preview 2 een beter alternatief op IE alleen
Pagina: 1