IE in VB

Pagina: 1
Acties:

  • Wouter7
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 11-08-2022

Wouter7

Enjoy every day.

Topicstarter
Hoi

Ik heb nu plots het ID gehad om een programma te schrijven. Dat programma moet wel de huidige webpagina kunnen weten die openstaat.

In heel het register, windows en user map gekeken maar nergens iets dat ik kan vinden die iets te maken heeft met de huidige IE pagina. Op google vind je alleen dingen voor asp en vb.net.


Weet er iemand iets hoe ik aan die paramter kom? :'(

  • HawVer
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 14-02 19:36
In principe is dat iets dat afgeschermt staat in het geheugen van internet explorer. Een oplossing is om alleen toe te staan dat IE wordt gestart via jouw applicatie.

.edit. Misschien dat je hier wat mee kunt. http://msdn.microsoft.com...og_browser_node_entry.asp

[ Voor 29% gewijzigd door HawVer op 17-08-2006 11:19 ]

http://hawvie.deviantart.com/


  • Creepy
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

Creepy

Tactical Espionage Splatterer

Zie http://www.google.nl/sear...ent+address+from+vb&meta= :)

Daar komt o.a. deze site naar voren: http://www.mvps.org/access/api/api0051.htm. Daar moet wel iets uit te halen zijn toch?

Overigens, als die vb.net code client side is dan is dat toch wel deels te vertalen naar vb code? Ook op MSDN kan je dit soort zaken terugvinden. Had je daar al eens gekeken?

Overigens gaan we er vanuit dat je zelf al aan de slag bent geweest en dat je ook aangeeft wat je nu hebt gevonden en wat daar niet mee werkt. Het lijkt me namelijk vrij sterk dat je helemaal niks hebt kunnen vinden :)

"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney


  • Wouter7
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 11-08-2022

Wouter7

Enjoy every day.

Topicstarter
heb al op microsoft site geweest maar daar was alleen info te vinden voor ASP en voor VB.NET (en van die 2 ken ik dus niets)

De rest van de ochtend heb ik zitten zoeken op google onder: "current page" waaronder je dus niets vond.

  • Wouter7
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 11-08-2022

Wouter7

Enjoy every day.

Topicstarter
Heb gevonden en werkt:

http://forums.devx.com/showthread.php?t=149120
Alvast bedankt _/-\o_

  • MisterData
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-02 08:33
Kun je niet beter een IE-plugin schrijven? Ik geloof dat je dan een 'BHO' ('Browser Helper Object') moet maken :)
Pagina: 1