[TELENET] ISP Monitor

Pagina: 1
Acties:

  • HyperBart
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 22:29
Hallo, sinds gisteren heb ik Telenet ExpressNet, kheb thuis dan ook maar isp monitor geinstalled om m'n metertje wat realtime in de gaten te houden.
gisteren door de dag werkte ie perfect, hij zat al aan iets van 6% fso, en savos, als ik duwde op "vernieuw" dan stond er "verbinden met telenet server" en vervolgens dat de t-net server niet bereikbaar was. Nu vandaag doe ik dat opnieuw en werkt het na een tijdje terug maar nu staat ie nu opeens maar op 37 mb. Hoe komt dit ? Glijdende telemeter fso ?

  • Neobahamuth
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Neobahamuth

Thoughtcrime is death.

Je kan ook altijd de Telemeter als alternatief proberen.
Die update automatisch om het half uur.

(De glijdende telemeter is afgeschaft. De vernieuwe telemeter reset na iedere maand terug naar 0.)

BBQBBQ 2OpendeurdagLED Cat Feeder


  • HyperBart
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 22:29
Kheb je raad opgevolgd, en die telemeter geinstalleerd, die geeft aan dat ik nog maar 0.5 percent heb gebruikt, en dat lijkt te kloppen, maar nu wordt het me toch helemaal lollig, ik ging kijken naar mijn telemeter, en nu blijkt dat die ergens op nul is gezet ^o)