Toon posts:

unattended.txt dell cd omzetten voor RIS-gebruik

Pagina: 1
Acties:
  • 39 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Goedenmorgen,
ik krijg het hier maar niet voor elkaar om een unattended.txt van een dell installatie-cd voor w2k3 sp1 om te zetten voor ris gebruik.
Ik ben hier mee omdat VOOR de ris-installatie de PERC-3 controller herkend moet worden aan de hand van enkele drivers.
Onderstaand is het unattended.txt van de sysprep met de dell-cd (zelfde werkwijze als ris).
Wat moet ik gebruiken om dit ook met RIS werkend te krijgen?

Het simpelweg aanpassen van het OemPnPDriversPath en de drivers in drivers\$1 zetten en ris restarten heeft niet gewerkt

NtUpgrade=no
OverwriteOemFilesOnUpgrade=no
FileSystem=ConvertNTFS
OemPreinstall=yes
ConfirmHardware=yes
;ComputerType="Dell PowerEdge Server","OEM"
ExtendOemPartition=5907
OemPnPDriversPath="c:\dell"
OemPnPDriversPath="\drivers;\drivers\r57345;\drivers\r73862;\drivers\r74084;\drivers\r74896;\drivers\r77143;\drivers\r94800;\drivers\r94800\ris_inf;\drivers\r94810;\drivers\r94810\ris;\drivers\r99970"
TargetPath=\windows
OemSkipEula=yes

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Inzet tonen - je bent er al vaak genoeg op gewezen dat wij dat belangrijk vinden.

Ik zie wederom niet terug wat er bv. niet werkt, ook mist het OS in je topic titel, staat je topic in het verkeerde subforum etc, etc.

Dit topic is gesloten.