Very funny, Scotty... Now beam down my clothes !
Grote kans dat de aan/uit knop hier het probleem is. Zie hierover ook de Apple site: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=88044. Het komt erop neer dan het een aanraakgevoelige knop is die wat overgevoelig staat afgesteld.MiniMan schreef op vrijdag 28 juli 2006 @ 13:03:
Hoi,
Mijn Cube heeft de laatste tijd rare kuren; tijden het werken springt hij spontaan in sleepmode om daarna vrolijk weer wakker te springen, meestal na 20 seconden. Als ik dan probeer de machine helemaal uit te zetten, springt hij weer vrolijk aan: de stekker moet er dan echt uit.
Ik heb alle regelpanelen al bekeken, ook het energiebeheer en dat staat allemaal ok.
Zou dit een warmte / hardwareprobleem kunnen zijn?
Verwijderd
Kijk anders ook even naar je serienummer en vergelijk deze met de serie waarvan problemen bekend zijn. Zie nieuws: Apple over G4 Cube sleep-probleem