Ik heb een paar keer met het systeem gereden maar ik vind het niet echt een nuttige toevoeging. Ten eerste moet je behoorlijk snel van baan wisselen wil je het legaal doen, 3 keer knipperen is een redelijk scherpe bocht met 120. Mijn knipperhandle heeft gewoon een tip functie dus ik hoef hem niet vast te klikken zoals je met bochten doet. Tijdens mijn inhaalactie houd ik die gewoon vast met mijn pink en dat gaat gewoon uit automatisme, ik hoef in ieder geval niet mijn hand van het stuur te halen ofzo
Het systeem zit ook niet in de weg want hij komt alleen in actie als je de handle op tijd los laat. Ik was niet aan het systeem gewend dus het was alleen maar gevaarlijk op dat moment. Ik wilde het wel een paar keer gebruiken maar dan moest ik dus op tijd los laten aangezien ik anders helemaal geen richting aangaf. Daarbij moest ik nog opletten hoe vaak hij knipperde omdat ik wel tijdens dat signaal bezig moest zijn met van baan wisselen. Het is een systeem dat sneller en veiliger moet werken maar ik moest er teveel op letten of ik het goed deed.
Ik vind drie keer dus te kort, doet me een beetje denken aan die mannetjes met stropdassen in hun passat met een tankpas die effe 1 keer knipperen en hem inclusief zwarte diesel rookwolk zo voor je neus gooien omdat ze toch niet snel genoeg blijken te gaan op hun huidige rijbaan. (Ik generaliseer een beetje maar dan heb je ongeveer een beeld waar ik last van heb.)
Ook snap ik de reden van je topic niet, je stelt een vraag in de topictitel maar in je post lees ik alleen iets wat je hebt meegemaakt. Daarbij blijkt uit een andere reactie die je plaatst dat je het handig vindt (dus je hebt je eigen topictitel al beantwoord). En mensen die melden dat ze het niet handig vinden zijn niet gewenst
[
Voor 12% gewijzigd door
Pixal op 26-07-2006 16:20
]