K8N-VM onboard video conflict

Pagina: 1
Acties:

  • Megaptera
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 20-04 09:19
Ik sta op het punt mijn computer uit het raam te gooien, maar bedacht me toch maar eerst het probleem hier op het forum voor te leggen.
Het probleem is dat ik mijn pas nieuwgekochte x1900 xt videokaart niet kan installeren. Ik heb al de volgende dingen uitgeprobeerd: Unable onboard video in apparaatbeheer, drivers van de onboard video
gedeinstalleerd, in de bios geinsteld dat hij pcie als primaire video gebruikt, dit allen heeft tot niets geleidt, en daar mee bedoel ik dat ik wanneer ik de monitor aansluit op mn nieuwe kaart, er totaal geen beeld op mn scherm komt.
Ik heb nu al 2 weken geen gebruik kunnen maken van mn x1900 xt :/. Kunnen jullie me helpen?

ps. het gaat hier om het Asus K8N-VM Socket s754 moederbord

[ Voor 5% gewijzigd door Megaptera op 26-07-2006 12:44 ]


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Heb je al in de BIOS gedoken? In een beetje BIOS kun je instellen of de onboard video uitgeschakeld moet worden en/of welke videokaart als primary gebruikt moet worden :)

En verder, de X1900XT is een zware jongen, heb je wel een stevige voeding (merk/type graag) en heb je alle vereiste stroomstekkers wel aangesloten?