rec-out avr-1906 naar audigy 2

Pagina: 1
Acties:

  • gelukkie
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 09:59
Ik wil graag mijn denon avr-1906 aansluiten op mijn pc, zodat ik op de pc bijvoorbeeld radio kan opnemen.
Ik deed het zo:
2x tulp in rec out van de receiver, naar 1x 3,5 in de lijningang van de audigy

Ik krijg wel geluid, maar het geluid kraakt en er zit nogal een zware brom in. Dit blijft zelfs zo als ik het lijningang volume bijna uitzet. De kabel is ook goed, want dit is een Hq kabel van Hq products die pas nieuw is.

Waar kan het aan liggen?
Ik begreep dat ik de optical out niet kan gebruiken om signalen van bijvoorbeeld de tuner of analoge cd speler door te sturen.

  • gelukkie
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 09:59
Ik ben er inmiddels uit! De receiver heeft 4 digitale ingangen waar ik er 1 van gebruik.
Op coax 1 stond cd, en als ik cd selecteerde kwam er op het display, cd-coax 1 terwijl de cd speler analoog aangesloten is.
Nu heb ik de niet gebruikte digitale ingangen op off gezet en nu komt het geluid wel goed op de pc binnen!
Het enige wat nog niet wil werken is het geluid digitaal te versturen, maar volgens mij kan dit dus niet omdat via de optical out alleen signalen verstuurd worden die via een andere digitale ingang binnen komen.