Toon posts:

nieuwe notebook: MSI M660

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de MSI M660 op het oog. Ik vind er op dit forum echter totaal geen informatie of artikelen over.
Is MSI een goed en betrouwbaar merk voor laptops en kan iemand die deze laptop heeft, mij zijn ervaringen delen?

http://www.alternate.nl/h...etails.html?artno=PN4N32&

Naast deze had ik ook nog de Asus A8Jc op het oog.
http://www.alternate.nl/h...etails.html?artno=PN4AB3&

Welke zouden jullie mij willen adviseren?

Ik wil hem vooral gaan gebruiken voor privé doeleinden: surfen, mailen, chatten en zakelijk voor website ontwikkeling (vooral programmeren, geen grafische vormgeving).

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

voor MSI en notebooks in het algemeen kun je natuurlijk eens in deze thread kijken: [rml][ Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series (deel 3)[/rml]

Persoonlijk vond ik MSI vroeger niet echt een geweldig merk, maar moet zeggen dat ik steeds meer onder de indruk ben van de kwaliteiten die ze leveren en heb daarom ook een S260 MSI notebook gekocht. En dat is een heerlijk ding in ieder geval.
En ik denk dat voor de dingen waar jij hem voor wil gaan gebruiken dat die MSI dan wel prima voldoet.

  • Thandor
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13:21

Thandor

SilverStreak

Dit is zoek, zoek en zoekwerk :)
Als je ervaringen over MSI wilt kun je ook zoeken naar algemene ervaringen en niet enkel die van het gekozen notebook. Verder is het reviews lezen over de notebooks.

Prestaties van de onderdelen zijn veelal te vinden a.d.v. benchmarks.
Zie bv. [rml][ Notebooks] Notebook benchmark database[/rml] wat wellicht interessant is :)

Zaken zoals gewicht en schermgrootte zijn overigens persoonlijk. Het is maar net wat je fijner vindt en hoeveel KG je mee wilt slepen.

Ervaringen over het notebook dat jij op het oog had kan ik niet zozeer vinden. Wellicht kun je het op de gok proberen of zoeken naar een vergelijkbaar model. Anders is er altijd nog een optie om te kiezen voor een alternatief waarover meer documentatie is.

Profiel | https://thandor.net - hardware
And the rest of us would be carousing the aisles, stuffing baloney.