Het lijkt erop dat iedereen die iets over de Conroe zegt dat niet overweldigend positief is, flink omlaag wordt gemod.
Tsja, het lijkt erop dat de mening van de moderators over het algemeen is dat de Conroe een goede processor is, en dan zullen ze het met bepaalde reacties niet eens zijn... Misschien dat ze die inschatten als AMD-fans die zich aan strohalmen proberen vast te klampen... En dan modden ze dat weg.
Op zich niet helemaal netjes om mensen met een andere mening weg te modden, maar zo gaat het nou eenmaal op dit soort websites. Vandaar waarschijnlijk ook het hoge gehalte 'meelopers', en maar weinig mensen die een eigen mening hebben (en daar ook voor uit durven komen).
Aan de andere kant... als er echt absurde dingen beweerd worden, die gewoon totaal niet stroken met de realiteit, dan is een 0 of -1 moderatie wel op z'n plek lijkt me.
Het probleem zit hem er dus in dat die 'realiteit' bepaald wordt door de overheersende mening van de moderators. Als je daar buiten valt, heb je pech, helaas. Moet je je verder niet zo veel van aantrekken. Als jij denkt dat het anders zit, dan mag dat. We zullen het toch nooit allemaal eens worden over dingen als processors, videokaarten etc.
Het is alleen jammer dat discussies op internet vaak zo moeizaam verlopen. Ook als je het niet eens bent met elkaar, zou je best een leuke en interessante discussie kunnen hebben, maar dat vergt geduld, respect en begrip van beide kanten, en dat schort er nog wel eens aan.
In dit geval vind ik trouwens wel dat beide kanten soms wel erg zeker van hun zaak zijn, dat terwijl nog bijna niemand zelf een Conroe van dichtbij gezien heeft. Een wat afhoudender (maar ook minder sceptische) instelling zou geen overbodige luxe zijn.
[
Voor 9% gewijzigd door
Verwijderd op 15-07-2006 17:10
]