[Ubuntu] SiS 760 integrated op de Acer 5003

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bluppfisk
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
Heeft iemand zijn SiS 760 grafische kaart werkende gekregen onder Ubuntu? Ik krijg wel beeld natuurlijk, en door wat manueel in de configs te gaan zitten klooien heb ik gnome ook overtuigd dat het van zijn default 1024*768 moet afstappen en 1280*800 gaan gebruiken, maar ik heb niet de indruk dat 3D acceleratie correct werkt.

Ik lees op het net heel wat, maar alle uitleg is mij daar eigenlijk te moeilijk. Ik lees over FIreGL, over DRI, over framebuffers, maar da's allemaal chinees voor mij. Wie weet hoe het wel moet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zomertje
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 11-09 12:39

zomertje

Barisax knorretje

Waar merk je het dan aan? Krijg je nog foutmeldingen in de logs?
Ofwel, heb je meer informatie?

het ultieme jaargetijde.... | #!/usr/bin/girl | Art prints and fun


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bluppfisk
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
ik kan bv. niet glxgears doen en als ik glxinfo draai, komt er gewoon een melding dat er geen 3d rendering is (of beter, ik krijg geen melding dat ze er wel is, wat je onder normale omstandigheden zou moeten krijgen). Ook die 3D screensavers willen langs geen kanten draaien.