Toon posts:

[XP] Install. bestanden kunnen niet gekopieerd worden

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Nieuwe PC thuis staan, dacht deze eindelijk eens te kopieren, maar helaas..
Het begin van de installatie gaat allemaal zonder probleem, de schijf wordt geformateerd, hij gaat bekijken welke bestanden dat hij graag zou willen gebruiken en begint vervolgens met het kopieren ervan.

Maar dan...

Rond de 52% blijft hij hangen op de bestanden TourW.exe en/of een of ander .SWF bestand (kom even niet op de juiste naam :()

Nu heb ik dit probleem eerder gehad, amar weet niet meer hoe ik het toen opgelost heb.

Heb al 3 verschillende windows installaties geprobeerd, 2x XP Home (legaal ja :)) en 1x windows 2000 maar bij beide hetzelfde probleem.

Ook de cd-speler is al vervangen voor een dvd-speler waar de pc van ,m pa waar wel gewoon windows mee geinstalleerd is.

Nu dacht ik van, hey misschien is het wel dat de computer datum goed moet staan, dus ikke veranderd, maar ook helaas.

Ook al 3 verschillende harde schijven geprobeerd maar helaas ook geen oplossing.

Iemand die het probleem ook eens tegen is gekomen en die me kan helpen?

  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Een geheugenprobleem, laat memtest eens draaien.

Verwijderd

Topicstarter
geen geheugenprobleem :)
nieuwe geheugen wat al getest is :)

  • Jhuroen
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-03 19:16
Heb zoiets ook wel eens gehad; bleek uiteidelijk aan de ATA kabel te liggen. Deze vervangen en het werkte.

Verwijderd

Topicstarter
Ook al gehad, met 2 verschillende kabels, en ook stedes bij hetzelfe bestand :(