Toon posts:

Gezocht: DFI 875(p) Infinity

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Vanwege een opgrade van mijn moederbord ( ASUS P4S800D-X s478 ), ben ik op zoek naar een DFI Infinity 875, of 875p.

Waarom dit board?
Nou, omdat het rood is, vanwege een toekomstig casemod project wil ik graag een rood of zwart overclock moederbordje kopen en toen heb ik deze gevonden. Aangezien deze niet meer geproduceert word, vraag ik het hier maar even. ( ik heb een advertentie op V&A geplaatst, maar daar heeft niemand op gereageert.

Weet iemand misschien nog een ander moederbord met een s478, overclockbaar en een rood, of zwarte kleur?. Upgraden naar een ander socket is geen optie, want ik wil nog wel ffies op me Celly D 2.66@3.80 zonder voltageverhoging blijven draaien :*)

alvast bedankt

Verwijderd

Is dit niets voor de V&A ??

Verwijderd

Topicstarter
Ja, daar heb ik het al geprobeert, maar verder geen reactie op gehad.

  • Ultraman
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:07

Ultraman

Moderator Harde Waren

Boefje

Verwijderd schreef op donderdag 06 juli 2006 @ 21:32:
[...]
Ja, daar heb ik het al geprobeert, maar verder geen reactie op gehad.
Maar dat is nog geen geldige reden om hier de Huisregels te schenden ;)
Bovendien snap ik niet waarom je dit topic opent in V&B, hier hebben we het helemaal niet over moederborden ;)
Misschien kun je op IRC langs gaan, en anders zijn er naast de V&A nog genoeg sites waar je advertenties kunt vinden. Denk Marktplaats, Ebay en varianten.

Als je stil blijft staan, komt de hoek wel naar jou toe.


Dit topic is gesloten.