Toon posts:

[ASP/Javascript] Wijziging in pagina ontdekken

Pagina: 1
Acties:
  • 39 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik heb een formulier op een webpagina. Er zitten velden in waar je uren kan invullen die je hebt besteed aan werkzaamheden.

Nu wil ik een variabele hebben die van waarde veranderd (boolean) als er een wijziging is in een veld. Deze variabele wil vervolgens kunnen gebruiken om een waarschuwing te geven als er van een pagina wordt weggeklikt.

Nu heb ik geprobeerd:
- Een variabele zetten met javascript en dan uitlezen maar dat lukt niet met clientside/serverside problemen
- Een hidden input variabele zetten via javascript. Vervolgens deze variabele uitlezen als men wegklikt (via een aangeboden link op de pagina). maar hoe roep ik dit nu aan in de asp pagina.

if methode() then ?

Dan krijg ik een foutmelding type mismatch.


Iemand ideen?

  • Alex)
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 12-12-2025
Ehm...
JavaScript:
1
2
3
4
5
6
7
<script type="text/javascript">
var fieldChanged = false;
function setChange()
{
  fieldChanged = true;
}
</script>


HTML:
1
2
3
<form>
<input type="text" name="veldje" onchange="setChange()">
</form>

We are shaping the future


Verwijderd

Topicstarter
Alex schreef op woensdag 05 juli 2006 @ 20:34:
Ehm...
JavaScript:
1
2
3
4
5
6
7
<script type="text/javascript">
var fieldChanged = false;
function setChange()
{
  fieldChanged = true;
}
</script>


HTML:
1
2
3
<form>
<input type="text" name="veldje" onchange="setChange()">
</form>
Deze stappen snap ik. Nu heb ik de juiste waarde in een form field. Hoe lees ik deze nu uit in iets van een asp if statement?

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Volgens mij levert [google=ASP process form fields] meer dan genoeg relevante hits op ;)

Ten eerste hoort dit niet in dit subforum, maar ik weet wel zeker dat deze vraag te basic is voor het andere subforum :)

dicht dus

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Dit topic is gesloten.