Geluidscode bij aanzetten

Pagina: 1
Acties:
  • 47 views sinds 30-01-2008

  • stevenh
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 11-05 15:46
Hoi,

Als ik mijn PC aanzet krijg ik een aantal piepjes te horen. Ik heb echter geen idee wat deze betekenen. Iemand hier die het per ongeluk weet? (Het is een oud Slot 1 mobo).

http://members.home.nl/stevenh/Recording3.wav

Wat extra's:

Al vervangen zijn de voeding en grafische kaart. Hier kan het dus niet aan ligeen volgens mij (zit nu een 300 watt voeding in.)

Steven

[ Voor 25% gewijzigd door stevenh op 05-07-2006 16:40 ]


  • JvW
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 26-06-2025

JvW

On my way home...

Als je weet wat voor moederbord je hebt kun je op de site van de fabrikant de bios-codes opzoeken.

Deze openingspost is erg summier. Als je de FAQ van dit forum doorneemt zul je zien dat je geacht wordt zelf e.e.a. uit te zoeken en aan te geven wat je hebt geprobeerd.

“What could I say to you that would be of value, except that perhaps you seek too much, that as a result of your seeking you cannot find.” - Hermann Hesse


  • stevenh
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 11-05 15:46
Jammer genoeg kan ik het moederbord type niet achterhalen (staat er niet op).

  • Turkish
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 13-04 10:11

Turkish

zhé germans

stevenh dit is absoluut niet de manier om een topic in Processors, Mobo's & Geheugen te openen. Check PMG Beleid eens waar een topicstart aan moet voldoen. Dit is niet de eerste keer dat je hier op gewezen wordt.

'When you're not paying for the product, you are the product!'


Dit topic is gesloten.