Ik weet niet wat het eerst was. Maar je kunt zowel de multiplier als de FSB omhoog gooien. De FSB omhoog gooien geeft het meeste effect op de performance, maar multiplier geeft het minste problemen (en is vaker mogelijk).
Sony A7R III | Sigma MC-11 | Sigma 50mm f/1.4 Art | Sigma 135mm f/1.8 Art
Zeiss 21mm f/2.8 | Minolta Rokkor 58mm f/1.2 | Godox V860II
Verwijderd
op het mobo van de dx2 zitten een stel jumpertjes, waarmee je de kloksnelheid kan instellen. Als je het boekje nog hebt, staat 't daar wel ergens in welk jumpersetje je moet hebben. Kijk anders ff op je mobo, wil daar ook wel eens opgedrukt staan. Zet deze wat hoger, en de cpu loopt sneller
486 moet kunnen. Hangt er alleen vanaf wat voor bordje hebt. De simpelere borden hadden een kristal, waardoor ze alleen op veelvouden van 33 MHz werken. In dat geval moet je een ander kristal opsnorren. Als je er echter een bord met klokgenerator hebt, dan is het een kwestie van jumperen.
Dat laatste geldt ook voor een P90. Ik heb hier een P75@120
met heele grote koeler
Dat laatste geldt ook voor een P90. Ik heb hier een P75@120
Het is den ambtenaar verboden gedurende den werktijd alcoholhoudende dranken te gebruiken, bij zich te hebben of in de dienstlokalen te bewaren.
Mijn 486 wil nie zo overclocken. Zit een koeler op die eerst op me C566 zat (errug groot
) maar van 66 => 80 Mhz vink nie echt prestatie winst ... 100 Mhz = geen post.
Ik heb hier een oude 486DX66, met alleen (standaard) een heatsink. Dat ding wordt op z'n normale snelheid al te heet om aan te raken, als je er een
op draait (64k keys btw
).
Pagina: 1