Eenmaal in ons leven hebben we de mensen gelukkig willen maken. Dat zullen wij onszelf nooit vergeven.
Verwijderd
[edit]
En het lijkt me zeker duidelijk dat we dit met zijn allen niet moeten willen.
[ Voor 48% gewijzigd door Verwijderd op 02-07-2006 11:44 ]
4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.
Klein vervolgvraagje: waarom is dit eigenlijk verboden? In de voorwaarden kwam ik nergens een "rot op met je kansloze spam" zinnetje tegen.. Of valt dit gewoon onder de "uitzonderingen...ten aller tijde... gezond verstand" regel?
Goed zo google; uitstekende ad in deze context: "Verdien € 1,000 per dag Wat de professionals doen kan u ook Schrijf U gratis in en word rijk!"
[ Voor 22% gewijzigd door onkl op 02-07-2006 12:11 ]
Eenmaal in ons leven hebben we de mensen gelukkig willen maken. Dat zullen wij onszelf nooit vergeven.
Google betaalt 1$ per Firefoxdownload via een referral.
Op n forum waar hij een link van gaf zei hij dat het iets met Firefox te doen zou hebben, en iedere Tweaker kent natuurlijk het aanbod van Google
Door gewoon op het Adsense-linkje te klikken (laten klikken
Op zijn statsplaatje verborg hij ook wat aantallen, als die zichtbaar waren geweest had je kunnen zien dat er voor 300$ dus gewoon 300 viewers waren.
Hoe hij het verder uitwerkt weet ik niet, maar dit is iig de basis
Meeste info is hier te vinden: link, halverwege de pagina vertelt hij het wat hij niet had moeten doen
[ Voor 19% gewijzigd door DarthPlastic op 02-07-2006 12:46 ]
Owner SuitIT, https://www.suitit.nl