Hoi, ik heb spikkels op me beeld. Ze zijn 1 pixel groot, meestal roze of lichtblauw, ze komen het meest voor in plaatjes in browsers, in windows schermpjes(deze computer, etc), in tekst(in de letterszelf) dus een pixel van een letter is dan niet zwart maar blauw. Als ik scroll, selecteer, iets doe met de muis, gaan ze soms weg, verschuiven ze, of komen ze ergens anders. Het zijn geen dode pixels dus. Ik heb een 7900 GTX van asus, nog nooit oced en blijft lekker koel door de zalman reserator. Ik heb een een LG flatron L1910B. Heeft iemand enig idee wat dit is en wat ik er aan kan doen?
Artifacts waarschijnlijk? Het geheugen op je videokaart kon wel eens brak zijn. Kun je eens testen met een andere videokaart?
Al eens geprobeerd met andere drivers te gaan werken, of met andere resoluties?
De originele koeler al eens weer terug geplaatst? Misschien maakt de Resorator niet genoeg contact, en wordt het geheugen ietwat warm?
De originele koeler al eens weer terug geplaatst? Misschien maakt de Resorator niet genoeg contact, en wordt het geheugen ietwat warm?
Met een fullscreen bitmap hetzelfde probleem? Treed het direct op of na een tijdje?
Klinkt als rot geheugen op de videokaart namelijk.
Klinkt als rot geheugen op de videokaart namelijk.
Met fullscreen bitmaps ook ja. Het gebeurt af en toe, lang niet altijd, soms gaat het weer weg, soms komt het weer, onvoorspelbaar.
tja, als het random verschijnt en zo weer weg is dan klinkt het als gaar geheugen idd
Pagina: 1