Asus Extreme AX850PROvan 12pp naar 16pp

Pagina: 1
Acties:

  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Heren/Dames,

Vorige week een fantastisch nieuw videokaartje voor mijn pc gekocht. Echt een geweldige kaart voor zijn geld. Ik wil nml op dit moment geen top-segment graka aanschaffen, dus gekozen voor de Ati X850pro, ook nog steeds een dik model!
http://www.alternate.nl/h...rue&artno=JAXV62&#tecData

Nu bevalt deze kaart mij perfect, grafisch erg sterk, alle games draait ie vlekkeloos.
Uiteraard heb ik me even verdiept in het overclocken van deze kaart.
Dit doe ik met ATITool (vind ik het fijnste progje, ook omdat temp/fan geregeld wordt) en het testen doe ik met 3DMark2005.

Ook ik probeer in 3DMark2005 zo hoog mogelijk te scoren, haal scores rond de 5560. Wil toch echt graag die 6000 aantikken!

Nu heb ik wat vragen waar ik gewoon niet meer uitkom, aangezien er TE veel topics zijn, waarvan velen elkaar tegenspreken:

- Ik heb een PCIe x16 model, deze kaart heeft 12 pixel pipelines. Ik lees veel over het veranderen naar 16 pixel pipelines zoals standaard op de 850XT modellen. Dit dmv updaten bios. Maar ik kom er niet meer uit door al die topics: Kan ik dit nou WEL of NIET>? (zo ja, hoe?)

- ATITool heeft de opties 'Find max Core' en 'Find max Mem'... Als ik deze aanklik verschijnt er zo'n cubus, krijgt ie steeds 'heat up phases' en krijg ik de core en de mem netjes op waardes riching de 600. Maar tot hoe ver krijg ik hem nou? Hoe lang moet ik die test met die draaiende cubus laten draaien?

Dank!

  • vleesjus
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 22-07 15:42

vleesjus

echte vleesjus!

Wat betreft de pipelines kun je alleen bij de x800gto2 de bios flashen. Volgens mij lukt het niet op andere kaarten

Bij atitool moet je gewoon beide tests gewoon doorlaten lopen tot er artifacts komen, atitool zal de kaart langzaam terug klokken tot deze op een stabiele waarde komt

i7 4790k; 12GB ram; Asrock Z97 Extreme4; 1080ti;


  • Jejking
  • Registratie: Februari 2005
  • Niet online

Jejking

It's teatime, doctor!

Alleen de X850Pro op AGP is te flashen naar een volwaardige X850XT... jij hebt een PCI-Express-versie dus ik denk dat het je niet gaat lukken.

Zoals Vleesjus al zegt, gewoon ATiTool door laten hameren naar z'n max, wanneer er gele streepjes of ander ongerief in beeld komen zit je aan de max. Zorg wel voor voldoende koeling ;)

  • meddle
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 02-07 22:23

meddle

:o

Jejking schreef op woensdag 28 juni 2006 @ 14:00:
Alleen de X850Pro op AGP is te flashen naar een volwaardige X850XT... jij hebt een PCI-Express-versie dus ik denk dat het je niet gaat lukken.

Zoals Vleesjus al zegt, gewoon ATiTool door laten hameren naar z'n max, wanneer er gele streepjes of ander ongerief in beeld komen zit je aan de max. Zorg wel voor voldoende koeling ;)
Vaak zijn alleen de oude kaarten, of de latere ViVo kaarten te flashen, de nieuwe moet je maar afwachten of het werkt.
Dus ik denk dat als het met een bios flash niet werkt dat je het dan maar beter kunt laten voor wat het is, want normaal zou het gewoon moeten werken met een bios flash (als de kaart unlocked kan worden).

specs PC