Toon posts:

SMS sturen met IBM Director?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Wij werken met IBM Director v5.10.2 om een aantal zaken binnen ons netwerk te monitoren. Dit pakket draait (in ons geval) op een Linux machine (SLES 9).
Binnen de event action plans is wel de mogelijkheid om e-mails te sturen bij een event, en ook de mogelijkheid om een alphanumeric page te sturen.
Wat wij eigenlijk zoeken is de mogelijkheid om via een modem dat direct aan de server hangt een SMS te versturen. Via een programma dat we van IBM Alphaworks gehaald hebben bestaat wel de mogelijkheid om een (verkort) e-mail bericht te sturen dat dan door de telecomprovider als SMS afgeleverd wordt, echter dit geeft nog steeds de noodzaak van een mailserver en een werkende internet verbinding. Ik wil echter ook een melding hebben als (bijvoorbeeld) de firewall onderuit gaat.
Is er iemand die hier een oplossing of suggesties voor heeft?

Verwijderd

lijkt me toch niet zo'n problem. ibm director heeft de mogelijkheid om een batch uit te voeren als er iets gebeurt. Elke willekeurige sms /pager (sms = niet gegarandeerde delivery, pagers komen altijd aan of geeft de melding dat het niet gelukt is) applicatie kan je dan gebruiken imho.
Ik denk dus gewoon bij kpn ofzo informeren...