Automatisch PC opstarten zonder BIOS RTC Alarm? Kan dat?

Pagina: 1
Acties:

  • hansdegit
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 26-02 16:59
Ik heb begrepen dat MCE je computer automatisch kan laten opstarten om de programmagids bij te werken. Ik weet ook dat een geplande taak dat kan, maar voorwaarde is dan wél dat je je machine afsluit in Hibernate modus.

Het is ook mogelijk via het BIOS, maarja die interface...

Nu is Hibernate natuurlijk niet veel anders dan een normale boot, toch?

Ik draai thuis XP Pro. Er moet toch een mogelijkheid zijn om mijn machine vanuit soft-off te kunnen starten? Als het via BIOS kan, dan kan het toch ook met een OS tool?

Wat zie ik over het hoofd?

Het uiteindelijke doel is om op mijn HTPC de machine te laten starten vlak voordat een geplande opname moet beginnen. MediaPortal kan het wel met Hibernate, maar Hibernate wordt door de drivers van mjin TV-Tuner niet helemaal lekker gepruimd. Een schone boot is dan iets prettiger.

Bij voorbaat dank voor jullie reacties.

Gitje's Stroomfabriek: 6095 Wp Yingli Panda, 2520 Wp Suntech, Tigo Monitoring & Schaduwmanagement, Kostal Piko 10.1