@ Kameleman: Alles kan inderdaad een testcase zijn.
@ Dentheman: En nee, ik snap niet precies wat je bedoelt. Je
test toch gewoon wat!
@ TS:
Foto 1: Leuke foto. Je ziet hem denken van hoe ga ik in hemelsnaam hier overheen komen... Waarschijnlijk stond je bij deze foto. De volgende keer kan je een lagere positie innemen voor een beter scherpte diepte.
Foto 2: Focus ligt helaas niet op de dame. Was anders geslaagder geweest.
Foto 3: Erg leuke compositie. Goed gedaan!
Foto 4: Leuke scherpte diepte.Volgens mij moet dat kereltje dat blikje een mep geven. Misschien had je het touwtje waar het blikje aanhing op ook op de foto kunnen nemen. (Tenzij het touwtje er niet was natuurlijk

)
Foto 5: Leuke foto. Het meisje op de achtergrond stoort wat, maar niet te hinderlijk. Probeer je onderwerp niet heel erg in het midden van je compositie te plaatsen. Dat maakt een foto wat "spannender". Zie foto 1 bijvoorbeeld waar dat erg goed gelukt is!
Foto 6: Grappige foto met je armen maar gezien het onderwerp mocht hij er van mij uitgelaten worden.
Al met al een leuke serie die je hebt gemaakt!
[
Voor 9% gewijzigd door
vleppyniles op 11-06-2006 11:44
]