Mobo wil niet aan

Pagina: 1
Acties:

  • Sourcey
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 20:30
Hallo,

Ik heb effe wat ouwe pc troep uit m'n kast gehaald, waaronder een mobo en een voeding waarvan ik weet dat ze samen zouden moeten werken. Er zit nog een ram chip en een proc in het mobo, en ik heb de voeding in het mobo geklikt. Ik weet dat er geen videokaart, hdd etc inzit maar dan zou hij nog wel aan moeten gaan, toch?
Als ik de twee connectortjes van PWR ON met elkaar verbind gebeurt er echter niets. Ik heb even een foto van de opstelling gemaakt:

Klik

Bij het pijltje zit dus de connector om hem aan te zetten. Doe ik iets verkeerd of kan ik m'n mobo weggooien :P

[ Voor 12% gewijzigd door Sourcey op 10-06-2006 12:23 ]


Verwijderd

Je doet iets verkeerd, je moet de power on jumper ff kortsluiten niet je ring-on (dat moet je eerst in je bios aan zetten). Check die pinnetjes naast de IDE connector :)
suc7

  • Sourcey
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 20:30
Hij doet het! Jij bent m'n held :P